Інтелектуальні технології, що орієнтовані на майбутнє

GIRA – знаний німецький бренд, який розпочав свою історію у 1905 році. Сьогодні в компанії працює понад 1200 робітників, а її представництва у 38 країнах світу успішно просувають продукцію фабрики. За час свого існування бренд GIRA став синонімом бездоганної якості, завоював високий авторитет на ринку електроустановчих виробів та технологій автоматизації споруд. 

У асортименті товарів можна знайти все необхідне для облаштування електричних систем у будівлях різного типу: це вимикачі і розетки, комунікаційне обладнання, домофони і системи керування обігрівом, світлом та жалюзі.

Продукція Gira відрізняється виключною надійністю, що гарантується особливою увагою виробника до якості. Для цього на території виробничого комплексу GIRA функціонує сучасна лабораторія, у якій проводяться випробування, як перед випуском кожної серії пристроїв, так і планові перевірки якості у процесі виробництва.

Стильний зовнішній вигляд і бездоганна якість, ергономічність, багатофункціональність, легкість монтажу і безпека експлуатації – все це незаперечні переваги продукції GIRA. Різноманіття дизайнерських серій і функціональних пристроїв дозволяє створити комфортну електрифікацію будь-якого об’єкту від невеликої квартири до великих промислових приміщень.

Компанія GIRA є одним із засновників Європейської асоціації KNX і входить до п’ятірки провідних виробників автоматизованих систем для «інтелектуальних будинків».

Інноваційний підхід до розробки і виробництва своєї продукції, збереження природніх ресурсів і ефективне ведення бізнесу – основні напрямки розвитку компанії GIRA, що допомагають їй створювати динамічне та успішне майбутнє для своїх замовників. 


Gira

Портфоліо

Новий сучасний простір в Одесі

27.10.2023
Новий сучасний простір в Одесі
Відкриття нового БЦ в Одесі

SIRIUS приостанавливает обучение

07.05.2020
SIRIUS приостанавливает обучение
SIRIUS Studio приостанавливает обучение

Улучшения и возможности Gira X1 с новым firmware Version: 2.7.585

21.10.2021
В приложении Gira Smart Home можно создавать сцены и управлять ими. Могут быть добавлены новые потребители и установлены их ценности. Кроме того, можно создавать варианты сцены, которые выстраиваются в интуитивно понятный шаблон.

Gira System 55

30.04.2020
Gira System 55 - это большой выбор для индивидуальных решений