SCHONBEK
свет без границ

SCHONBEK

світло без обмежень

SCHONBEK – це втілення класичної королівської елегантності і розкоші. З появою SCHONBEK в 1870 році світ має задоволення насолоджуватися бездоганною красою і абсолютної ексклюзивністю виробів ручної роботи найвищої якості. Понад сто років кришталеві люстри SHONBEK створюють атмосферу непідвладну часу.

Освітлення SCHONBEK є респектабельною прикрасою величних замків, розкішних, дорогих казино, вишуканих ресторанів і блискучих приватних інтер'єрів. Ці унікальні вироби, історія яких розпочалась в Богемії, сьогодні виробляються на території США. Високий професіоналізм фахівців і унікальні матеріали дають можливість бренду втілювати в життя побажання замовника і створювати шедеври, що додають інтер'єру індивідуальність.

З виходом кожної люстри SCHONBEK світ багатіє, отримуючи ще один шедевр - назвати просто «люстрою» ці вироби неможливо. У них сконцентрувалися історія і культура багатьох поколінь, знання і досвід майстрів, чудова якість і безмежна творчість. SCHONBEK - це сховище емоцій і скарбів усього світу. Багата європейська спадщина та давні традиції залишаються головними перевагами SCHONBEK, які перетворюють красиве у прекрасне.


Schonbek

Новий сучасний простір в Одесі

27.10.2023
Новий сучасний простір в Одесі
Відкриття нового БЦ в Одесі

SIRIUS приостанавливает обучение

07.05.2020
SIRIUS приостанавливает обучение
SIRIUS Studio приостанавливает обучение