Світло, що дозволяє дивитися, бачити й оживляти світ

У пошуках якісного архітектурного освітлення ми зупиняємо свій вибір на DELTALIGHT– бельгійській сімейній компанії, яка була заснована у традиціях й прагненнях йти в ногу з часом.

Така стратегія дозволила бренду DELTALIGHT зайняти стійку позицію новатора, законодавця моди і лідера у галузі архітектурного освітлювального обладнання, використовуючи інновації у ролі головної рушійної сили свого розвитку. У брендіDELTALIGHT втілилися висока якість, дизайн, що  запам'ятовується, широкий асортимент, функціональність і енергоефективність. З 1989 року компанія DELTALIGHT тісно співпрацює із архітекторами, дизайнерами у питаннях інтегрування стильного освітлювання в проекти різної складності. Завдяки постійним дослідним роботам, пошуку нових підходів і виробництву революційних продуктів DELTALIGHT динамічно зростає і розвивається. Сьогодні ми впевнено заявляємо, що бренд DELTALIGHTздатен задовольнити більшість сучасних інтер’єрних і екстер’єрних проектів.

Продукцію DELTALIGHT було неодноразово нагороджено найавторитетнішими преміями у галузі дизайну, таких як: IFProductDesign, RedDotProductDesign, LightingDesign, тощо - це підтверджує високу естетичну й функціональну цінність DeltaLight.


Delta Light

Новий сучасний простір в Одесі

27.10.2023
Новий сучасний простір в Одесі
Відкриття нового БЦ в Одесі

SIRIUS приостанавливает обучение

07.05.2020
SIRIUS приостанавливает обучение
SIRIUS Studio приостанавливает обучение

Delta Light Wall Grazer FTL 35 WG

06.05.2020
Простая, но технологичная новинка 2020 бельгийского бренда Delta Light - Wall Grazer FTL 35 WG

Новинка 2020 года: INFORM SQ от Delta Light

05.05.2020
Inform SQ идеально подходит для освещения рабочих областей, таких как офисные столы или стойки рецепции, создавая невероятный визуальный комфорт.