Мистецтво без кордонів

BRAND VAN EGMOND – нідерландський бренд дизайнерського освітлення і міжнародний законодавець тенденцій у галузі ексклюзивного декоративного освітлення ручної роботи. Бренд та дизайн - студія були засновані у 1989 році з єдиним наміром: створювати мистецтво без кордонів.

Вільям Бранд, власник і дизайнер, закінчив Школу мистецтв у місті Утрехт (Нідерланди), де вивчав архітектуру. Перша світлова скульптура Chandelier, яку створив Вільям, миттєво стала знаковою для цього бренду. У результаті його безмірної пристрасті до світлових скульптур з‘являються вражаючи колекції, які поповнюються кожного року. Будучи повноцінною дизайн - студією і створюючикожнусвітлову скульптуру вручну, дизайнериBrandvan Egmond можуть виконувати велику кількість індивідуальних замовлень, що надходять від клієнтів з усього світу.

Сьогодні студія BrandvanEgmond знаходиться у місті Наарден (Нідерланди) і проводить активну діяльність у понад 60 країнах світу. Замовниками студії є королівські родини та зірки сучасної музичної індустрії. Декілька провідних преміальних брендів, таких як Chopard, NeuhausіLouisVuitton, наприклад, долучили світлові скульптури BrandvanEgmond у єдину концепцію оформлення своїх фірмових бутиків по всьому світу.

Власник компанії BrandvanEgmondзавжди з радістю приймає унікальні замовлення від архітекторів, дизайнерів та клієнтів, які шукають засіб втілити свої особливі побажання у гарні світлові скульптури ручної роботи. Новий сучасний простір в Одесі

27.10.2023
Новий сучасний простір в Одесі
Відкриття нового БЦ в Одесі

SIRIUS приостанавливает обучение

07.05.2020
SIRIUS приостанавливает обучение
SIRIUS Studio приостанавливает обучение

Свет – это сама жизнь

27.05.2017
Новая коллекция Edison’s Tail от BRAND VAN EGMOND.

Новый дизайнерский коктейль от BvE

22.05.2017
Легкомыслие и роскошь - гармония противоположностей, приносящая удачу.